„Złoty Rogacz” 2022

Krótkie podsumowanie polowania na „Złotego Rogacza” 2022.

W polowaniu wzięło udział 11 myśliwych. W dwóch wyjściach upolowaliśmy dwa kozły. Pierwszego – łownego – strzelił Tomek , drugiego – selekta – Michał. Z relacji pozostałych Kolegów wynika, że też widzieli rogacze, nawet na strzał, ale nie udało się ich podejść.

Po zakończeniu polowania, spotkaliśmy się podczas biesiady, na którą przyjechali również Koledzy, którzy nie brali udziału w samym polowaniu. Komisja w składzie: Rafał, Romek i Jurek wyłoniła zwycięzcę. „Złotym Rogaczem” 2022 został kozioł Michała. 

W imieniu Zarządu Jacek złożył zwycięzcy gratulacje oraz przekazał nagrodę w postaci profesjonalnej latarki – czołówki. Ponadto, wszyscy uczestnicy polowania otrzymali pamiątkowe dyplomy i gratulacje. 

Impreza zwieńczona została biesiadą myśliwską z pieczonymi porcjami dzika, szynką, kotlecikami, żurkiem oraz ciastami. Jak podkreślali uczestnicy poza samym polowaniem na rogacze, najważniejsze było spotkanie, rozmowy i wspólne biesiadowanie.

Dziękujemy wszystkim Kolegom za udział w polowaniu i biesiadzie oraz pomocy w organizacji. Specjalne podziękowania kierujemy dla Tomka, który przygotował myśliwskie przysmaki oraz Wojtka za dowóz pozostałych posiłków i napojów. 

Darz Bór